Redactie De Stadskoerier / De 3 Watersteden
Mail algemeen: redactie.stadskoerier@brugmedia.nl
Mail sport: sport@brugmedia.nl

Bas Wilberink (eindredactie)
Mail: bas@brugmedia.nl
Telefoon: 06-15 88 19 40

Gerard Meijeringh (sport)
Mail: gerard@brugmedia.nl
Telefoon: 06-15 88 19 48

Advertentieverkoop de Stadskoerier / De 3 Watersteden
Mail Verkoop binnendienst: verkoop@brugmedia.nl
Telefoon binnendienst: (038) 337 00 52

Johan Schurink (bladmanager)
Mail: j.schurink@brugmedia.nl
Telefoon: 06-15 88 19 39

Familieberichten
Mail: familieberichten@brugmedia.nl
Telefoon: (038) 337 00 58

Bezorgklachten krant
Geef uw klacht 24/7 door: bezorging Stadskoerier
Telefoon: (038) 33 700 56 (op dinsdag en donderdag)

Weekbladen De Stadskoerier & De 3 Watersteden zijn uitgaven van:
BrugMedia BV
Constructieweg 41-1
8263 BC Kampen
Telefoon: (038) 333 10 27
Mail: info@brugmedia.nl
Website: www.brugmedia.nl


Ontworpen door BCO Reclameburo